Fight evil creatures online   [ Wizard City and the Spiral Worlds are infested with evil creatures.Become a brave wizard student and take on exciting adventures ]
Блоги - ПарФея

Форма входа
Меню сайта
Статистика
Календарь
«  Июнь 2012  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Категории раздела
Снег [19]
ninfeo_mio [2]
KFox [3]
Парфумерні Хроніки. Частина Друга, шкільна.

…Польща? Для тих, чиї перші поцілунки, двійки у щоденниках, дискотеки, полюції, далі по списку, припали на 1990-ті роки минулого століття, Польща майже намертво асоціюється з «кравчучками», «товаром» і першими мізерними доларами у гаманцях батьків. Ніяких вам знакових спогадів про ненажерливих лебедів на березі Вісли біля Вавеля, пампушок з трояндовим варенням на Тлустий Чвартек чи варшавські Лазенки. Чи Томаша, чиє серце я розгатила через 10 років з дитячою жорстокістю, але на цьому ми ставимо крапку і переходимо до розмови про шмаття, шмаття, шмаття, величезні торби, в яких можна було запхати весь асортимент бавовняно-паперового комбінату, згорблені спини, мільярди зруйнованих нервових клітин, і, звісно ж, свята по приїзду. Окрім багатьох нецікавих речей, тато привозив тамтешні солодощі і парфумерію. На його бездоганний чи скоріше прискіпливий смак покладалася не тільки мама, а й усі її подруги і колеги. Це був час, коли гегемонію парфу... Читать дальше »

Категория: Снег | Просмотров: 182 | Добавил: Снег | Дата: 16 Март 2011 | Комментарии (7)

ПАРФУМЕРНИЙ ВОКАБУЛЯР, beta version

Атом – не найменша частка Всесвіту, а всього лише декант, маленька пляшечка с пульверизатором
Відливант (рос. Отливант) – одиниця кількості відлитого в процесі Розпиву парфуму
Е-бей – аукціон, місце паломництва та наступного розорення Парфманіяків
Ейвони (зневажл.) – слово для позначення парфумів фірм, які розповсюджують продукцію за допомогою каталогів. Вар. - "каталожні".
Жаба - міфічне земноводне створіння с зеленою шкірою у пухирцях. Допомагає зберігати колекцію Парфманіяка
Жападор (заг.) – підробка під фірмовий парфум класу люкс
Люкс – респектабельна парфумерія та косметика
Набризг (вар. Внабризг) – спосіб нанесення парфумів методом розприскування
Намаз (не мусульм.) – спосіб нанесення парфумів пальцевим методом
Нежить (син. Смерть Парфманіяка) – захворювання, перебіг якого полягає у тимчас... Читать дальше »

Категория: Снег | Просмотров: 275 | Добавил: Снег | Дата: 13 Март 2011 | Комментарии (16)

Парфумерні хроніки

Спочатку була мама, тобто запах її молока, але цього я не пам’ятаю. Потім запах зими – хто сказав, що сніг не пахне?.. Специфічний тонкий запах новорічних прикрас, сріблястого «дощику», подарунків і звісно ж, наших мокрих від розталого снігу шуб, сірих або коричневих, важких, з синтетичного хутра, - я не здивуюся, якщо їх виготовляли конвеєрним способом на військовому заводі. Навіть найхудіша дитина виглядала у цьому наряді олімпійським «мішкою». Тато жартував: «шуба з чебурашок». Але мокра шубка пахла зовсім не казковим героєм, а скоріше псиною. Менше з тим. Скоро, зовсім скоро я дізнаюся, що на світі є парфуми. Це пізніше вони розподіляться на «Францію» і решту, а поки я спостерігаю, як мама ховає флакончик у тумбочку. Виявляється, світ може пахнути не тільки цукерками, кашею, собаками і котами, їх лайном, квітами, дровами, бензином, хлібом, морем, піаніно, йодом і подряпинами, дідовим тю... Читать дальше »

Категория: Снег | Просмотров: 245 | Добавил: Снег | Дата: 01 Март 2011 | Комментарии (10)

Біля мене на лаву сідає жінка і я смикаюся, бо безпомильно вгадую назву її парфумів – «Miss Dior». Ненавиджу їх щиро, від усієї душі. Родичі презентували мамі флакончик, коли слово «Франція» вимовлялося майже завжди тільки в контексті парфумерії.
- Франція! – гордо сказала тітка і тицьнула мені сіру коробочку з бантиком.
Я понесла подарунок до вітальні, де за накритим столом єдналася сім’я. Дорогою коробочку відкрила і у дверях, загадково посміхаючись, жестом досвідченого фокусника вихопила флакончик за пробку. Пробка залишилася в руках, а флакон впав і розбився. Дім сповнив концентрований запах «Miss Dior». У носі щипало чи то від густої ароматної рідини, чи то сліз. Я з жахом зрозуміла, що чарівника з мене не вийшло, а тільки жалюгідний партач. Родина мов по команді підняла брови і втупилася в скалки на підлозі. У повній тиші на столі парували страви, а дідова рука з чаркою горілки завмерла на півдорозі.
- Хтось принесе віник? – запитав дід, і всі заметушилися, з... Читать дальше »
Прикрепления: Картинка 1
Категория: Снег | Просмотров: 424 | Добавил: Снег | Дата: 26 Январь 2011 | Комментарии (11)

« 1 2 3

ПарФея © 2012
Создать сайт бесплатно
Погода в Украине